Krzesło z podłokietnikami Herit jasny dąb białe

2 103.00 zł

Prezentowane tutaj krzesło z serii Herit to projekt Simona Legalda dla marki Normann Copenhagen. To mebel o pięknej (i uniwersalnej) formie, wykonany z najwyższej jakości materiałów, który znajdzie swoje miejsce w jadalni, salonie i kuchni - urządzonych w stylu skandynawskim i nie tylko.Zalety:To krzesło niezwykle wygodne, które stanowi połączenie doskonałej formy i przemyślanej funkcji.Szkielet krzesła jest drewniany, zaś plastikowe siedzisko wypełnione jest pianką z tworzywa, która zapewnia wygodę podczas siedzenia i doskonałe wsparcie dla kręgosłupa.Podłokietniki sprawiają, że krzesło stanowi również doskonałą propozycję do biura.Materiał: Konstrukcja krzesła wykonana jest z jasnego drewna dębowego.Siedzisko i oparcie zostały zaś wykonane z tworzywa sztucznego.Dobrze wiedzieć!Krzesło jest dostarczane już złożone i gotowe do użytkowania.