Kanapa Diora

1 599.99 zł

w siedzisku i w oparciu zastosowano sprężyny bonellowe funkcja spania pojemnik na pościel sposób rozkładania "DL" automat wspomagający rozkładanie powierzchnia spania 147x191 cm w komplecie dwie poduszki oparciowe wysokie, drewniane nóżki Kanapa Diora to mebel, obok którego nie można przejść obojętnie – już na pierwszy rzut oka zachwyca przepięknym designem, wzorowanym na najsłynniejszych kanapach w stylu retro, a także eleganckim i ponadczasowym beżowym kolorem tapicerki. Całość doskonale uzupełniają wysokie drewniane nóżki oraz dwie poduszki oparciowe z ozdobnymi guziczkami (w naszej ofercie znajduje się także fotel i pufa, które można kupić jako zestaw). Jeśli chodzi o kwestie praktyczne, jest to kanapa z funkcją spania – automat wspomagający rozkładanie w kilka chwil zmienia ją w wygodne, dwuosobowe łóżko o wymiarach 147x191 cm. Wyposażona została w pojemną skrzynię na pościel. Kanapa Diora w siedzisku i oparciu posiada sprężyny bonellowe, które przesądzają o jej wygodzie, ale i wytrzymałości. Dzięki temu w doskonałym stanie służy przez wiele lat!