Komplet wypoczynkowy ORLANDO

8 137.00 zł

KOMPLET WYPOCZYNKOWY ORLANDO Orlando to komplet wypoczynkowy, w którego skład wchodzą dwa fotele i trzyosobowa sofa. Komplet cechuje się wyjątkowym komfortem dzięki specjalnie profilowanym siedziskom i oparciom, a także podłokietnikom, które są równie miękkie. Odpowiednia ilość pianek i sprężyny zapewniają właściwy komfort. Wygodne, miękkie siedziska sprawiają, że od kompletu Orlando ciężko się oderwać. Zewnętrzne siedziska sofy posiadają mechaniczne funkcje relaksu czyli rozkładanego podnóżka i wychylanego oparcia za pomocą specjalnego uchwytu. Umożliwia to przyjęcie pozycji półleżącej. Jeden z foteli posiada taką samą funkcję jak sofa, a drugi dodatkowo mechanizm bujania i obracania wokół własnej osi. Komplet posiada cztery pełne funkcje relaksu. Został wykonany ze skóry naturalnej na siedzisku i elementach widocznych oraz skóry ekologicznej w tym samym kolorze w miejscach nie narażonych na ścieranie.